• Altus Bulaşık makinesi Servisi

altus bulaşık makinesi servisi

Evlernizin mutfakta en büyük yardımcılarından olan Altus Bulaşık makineleri evin olmazsa olmaz Beyaz eşyaları arasında olmaktadır. Bazen kullanım hatasından bazen kendiliğinden bazense zamanla deforme olduğundan dolayı arıza yapabilirler. Bu gibi durumlarda servis aramadan önce bir kaç kontrol etmeniz gereken şeyler vardır. Bunlardan bazılarını aktaralım sizlere ilk olarak ;

  1. Arçelik Bulaşık makinesi su almıyor şikayeti için , çeşme musluk yada hortumunu kontrol edin şayet problem olmadığını düşünüyorsanız teknik servis aramnız gerekiyor.
  2. Beko bulaşık makinesi temiz yıkamıyor şikayeti için ilk olarak bulaşıklarınızı doldururken artıklarını çöpe atın oöyle dizin sepetinize,filresini kontrol edin hala düzelmediye başka deterjan kullanıp denemenizde fayda var hala düzelmediyse alanında yetkili bir elemana ihtiyacınız var demektir.
  3. Altus Bulaşık makinesi şartel attırıyorsa eğer ilk olarak makinenize dikkatli bir şekilde çekin fişini kontrol edin başka bir prizde deneyin düzelmediyse eğer işinde uzman teknik servisimize baş vurmanız verekebilir.

Şikayetiniz için Servis kaydı oluşturmak, servis hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız 0212 515 15 92 numaramızı arayabilir ve ayrıca iletişim yada hakkımızda bölümünden detaylı teknik bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü 
 İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Altus Bulaşık makinesi Servisi

Etiketler: altus, bulaşık makinesi, servisi, servisleri, tamircisi, beyaz esya, telefon numarası, istanbul, arıza,