Mahmutbey Altus Servisi - 0212 515 15 92 - STS

Mahmutbey Altus Servisi - 0212 515 15 92 - STS

Mahmutbey Altus Servis, geniş bölgelere hizmet vermekte olup titiz ve özenli çalışma disiplini ile tamir, onarım ve bakım hizmetlerini kapsayan geniş servisi ağı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Servis, tamir hizmetlerinde, öncesinde ve sonrasında evinize gelen ustalardan tamir yetki belgelerini istemeyi unutmayınız.

Kalite anlayışımızı müşteri odaklıdır acil ve panik durumlarında daha özveriyle çalışarak hızlı pozisyon almaktayız.

Mahmutbey Altus Servis, Altus, markasının özel servisi olmakla beraber kurumsal yapımız ile tüm tamir ve onarımlarınız için 1 yıl garantili hizmet vermekteyiz.

Mahmutbey Altus Servis

Mahmutbey Altus Servisi, Altus markasının kurumsal özel teknik servis hizmetlerinde, firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına son hız devam etmekte olup son teknoloji ekipmanlar ile beyaz eşya tamir, arıza ve sorunlar giderilmektedir.

Altus, arçelik Fabrikasının kalite anlayışı ve teknoloji politikasını benimseyen firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı oluşumuz, güvenilir oluşumuz ve hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden, birçok beyaz eşya firmasını özeli servis hizmetlerini özenle sunabilmek.

 

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta olup, her bir arıza kaydını büyük önem teşkil ettiğini değerlendirerek cevaplamakta, dinleyip ve çıkması muhtemel sorunların giderilmesi için en kısa sürede sizlere servis sunmay personel olarak gerekli görmekteyiz.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güven kriteri ve gelişmeye daima açık olan yapımızla, servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetlerini daima dikkate alarak kendimizi geliştiriyor devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

 

Ücretli Keşif

Özel servis hizmet devamlılığı olarak evinizin veya işyerinizin tamir işlerine en kısa süre içerisinde randevu oluşturup hemen gelmekte ve sorunu o anda çözerek gerektiğinde onarımını anında yapmaktayız. Bizlere tamir konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz.

Üstün kalite Anlayışı

Çalışmakta ve özel servisliğini yapmış olduğumuz markaların ürünleri kalite ve çağımızın kalite anlayışı ile tamir edilmekte olup üretilen bu malzemelerin garanti kapsamına 1 yıl boyunca güvence altında olacağınızı sakın unutmayın.

Bağcılar Mahmutbey Altus Özel Servis garantisi

Firmamız birçok markanın özel tamir hizmetini vermektedir. Bu sayede tamir edilen ürünler özel servis garantisi altında olmakta ve problem olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.