ARÇELİK BAHÇELİEVLER SERVİS 0212 515 15 92

ARÇELİK BAHÇELİEVLER SERVİS 0212 515 15 92

Arçelik Bahçelievler servis hizmetleri sunan beyaz eşya servisimiz soğutma,yıkama grubu olarak alanında tecrübe sahibi ekibimizle,Bahçelievler ve tüm çevre ve mahallelere Arçelik Bahçelivler servis hizmeti veriyoruz.
Arçelik Bahçelievler servis i olarak yıllarca Bahçelievler bölgesinde kaliteli hizmet ve yerinde tamir olanağı sunarak kaliteli hizmetimizle İstanbul Bahçelievler bölgesinde arıza talebi bıraktığınızda Aynı Gün hizmet vererek özel servis araçlarımız ile siz Arçelik beyaz eşya kullanıcılarına en hızlı ve en ekonomik çözümler sunuyoruz.
Müşteri memnuniyetini esas alan servisimiz,alanında yetkili ve tecrübeli personelimizle,Arçelik Bahçelievler Servis numaralarımıza esyaservisi.com/arcelik-servisi/arcelik-bahcelievler-servisi web adresimizdeki telefon numaralarımızdan haftanın 6 günü ulaşabilir,dilerseniz arıza kaydı bırakabilirsiniz.
İstanbul Arçelik Servis imize tamir ve bakım yaptırdığınızda sürpriz ek ücretlendirme ile karşılaşmazsınız,sadece orjinal yedek parça,işçilik ve hizmet bedelini ödeyeceksiniz.
Bahçelievler'deki hizmet noktamızla,haftanın 6 günü özel Arçelik Bahçelievler Servis hizmetleri sunuyoruz.Özel servis olarak tamir işlerinizi yapan firmamız,siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet verebilmek için telefon numaralarimizdan Çağrı Merkezimizi her saat arayabilirsiniz.


Bütün tamir işlerinize 1 YIL ÜCRETSİZ işcilik ve orjinal yedek parça GARANTİSİ veriyoruz.Tamir ve orjinal yedek Parça değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA yansıtılmayacaktır.
Hizmetlerimiz ağırlıklı olarak:Arçelik Buzdolabi,Arçelik bulaşık makinesi,Arçelik çamasir makinesi,kurutma makinesi olmaktadır.Arçelik soğanlı servis,Arçelik basınsitesi servis,Arçelik şirinevler servis olarakda hizmet vermekteyiz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.