ARÇELİK SERVİS GÜNEŞLİ 0212 515 15 92 TEKNİK SERVİS

ARÇELİK SERVİS GÜNEŞLİ 0212 515 15 92 TEKNİK SERVİS

arçelik servis güneşli

 

Arçelik Servis Güneşli

Beyaz Eşyalar,klimalar ve kombiler yaşam alanlarımızda önemli yere sahiptirler. Hayatımızın her alanında bize yardımcı olan bu cihazlar teknolojinin nimetleri arasında yer alırlar.

Arçelik servis güneşli olarak sizler için yıllardır en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız.Buzdolabı,Çamaşır makinesi, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızın  arızalanması durumunda, konusunda yetkili uzman personellerimiz ile en kısa sürede sonuç odaklı çalışmaktayız...

Beyaz eşya, klima bakım , onarım ,montaj hizmetleri veren firmamız müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. İşini iyi yapan KALİTELİ SERVİS olmaktan gurur duyuyoruz.

Arçelik Servis Güneşli özel firması olarak Yüksek fiyatlar yerine müşterilerimizin bütçesine uygun fiyat politikamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Cihazlarınızın onarım aşamasında daima orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Yapılan işlem ve kullanılan yedek parçalar 1 yıl firma garantisi çerçevesindedir. Ve aynı gün servis imkanı vardır.

Arçelik servis güneşli firmamıza ulaşmak için sitemizde bulunan mevcut telefon numaralarını aramanız yeterli olacaktır.Arçelik servis güneşli telefon numarası 0212 515 15 92 dir.Bağcılar'a bağlı olan fGüneşli mahallesine değil yakın çevre semtlerede ; Arçelik Servis Bağcılar,Arçelik Servis İkitelli,Arçelik Servis Küçükçekmece,Arçelik Servis Halkalı,Arçelik Servis Atakent,Arçelik Servis Başakşehir,Arçelik Servis Bahçelievler,Arçelik Servis Şirinevler,Arçelik Servis yenibosna,Arçelik Servis Güngören,Arçelik Servis Merter,Arçelik Servis Davutpaşa,Arçelik Servis Sultangazi,Arçelik Servis Yüzyıl,Arçelik Servis eyüp olarakda bu bölgelere tamir hizmeti verebilmekteyiz.


BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.


Bu kategoride henüz ürün Yok.