ARÇELİK SERVİSİ HALKALI 0212 515 15 92

Arçelik servisi Halkalı
İnsanlar gelişen teknolojiyle birlikte hayatlarında yeni ürünler olmaktadır.Bu yeni ürünleri alırken en önemli nokta olan dayanıklılık konusuna öenm gösteren firmalar araştırılmakta sonrasında beyaz eşya alınmasına karar verilmektedir. Ayrıca ürünlerin satış sonrası teknik servis hizmetinin geniş olabilmesine dikkat edilmektedir.
Bu araştırmalar sonunda senelerden beri hizmetinde müşteri potansiyelini her zaman arttırmakta ve tamamen müşteri odaklı çalışmaya özen göstermekte olan Arçelik firması,bir çok insanın tercihi olmaktadır. Bu firmanın değişik ülkelerde 15 üretim tesisi bulunmakta ve uzman çalışanlarla hizmet vermektedir. Her zaman sağlamlığı,kaliteyi,müşteriye en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen firma sadece ürünlerini satış öncesi müşterilerine sunmamış, satış sonrası da geniş servis hizmetiyle her türlü ürünle alakalı desteği de müşterilerine sunmuştur.


Arçelik Servisi Halkalı firması Küçükçekmece'de herkes tarafından tercih edilebilir olması firmayı daha iyi yerlere taşıyarak,firmanın da hizmet kalitesini arttırmak için çalışma yapmaktadır. Müşterilerin en çok ilgilendiği konu olan satıştan sonra ürün hakkındaki teknik hizmetleri olmaktadır.


Arçelik servisi Halkalı hizmet bölge ağının geniş olması sebebiyle İstanbul'da özellikle Küçükçekmece Halkalı bölgesinde oturan birinin arıza kaydı bıraktığı taktirde aynı gün Servis hizmeti alabilmektedir.Bu adreste ürünün her türlü tamiri yerinde yapılmakta ve bundan sonraki bakım, onarım gibi konularda servis işlerinde yararlanabileceklerini, servisin aranılarak bilgi verilmesi konusunda müşteriye bildirilir.
Ürünlerinizin arızalanması durumunda servis talebi sonucunda arıza kaydı sisteme düşmekte,adrese göre semtine göre farklılık gösteren servis olarak gönderilen Arçelik Servisi Halkalı müdahale için verilen adrese derhal gitmektedir.Servis elemanları arızalı olan yedek parçayı tespit ettikten sonra garanti kapsamında ise ürün garantiden ücret alınmadan yapılmakta, garanti kapsamı dışında ise ücretli olarak onarımı sağlanmaktadır.


Hizmette sınır olmamalıdır,müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmalıdır, bunu onarımlarda,yapılan işlerde kendini kanıtlamış firma Arçelik Servis halkalı ailesi olarak daima bir adım önde olmayı başarmıştır.
Arçelik Servisi Halkalı Servisini tercih ettiğiniz zaman her zaman kaliteli hizmet alabilecek,onarılan cihazlara 1 YIL GARANTİ imkanından faydalanabilecek,yerinde onarım hizmeti alabilecek ve en ekonomik fiyatlarla ücretlendirileceksiniz.
Arçelik Buzdolabı,Arçelik bulaşık makinesi,Arçelik çamaşır makineleri hakkında bilgi için bizleri arayabilirsiniz.
 


Bu kategoride henüz ürün Yok.