BAĞCILAR ARÇELİK MEYDAN SERVİSİ 0212 515 15 92

BAĞCILAR ARÇELİK MEYDAN SERVİSİ 0212 515 15 92

 

Bağcılar Arçelik Servisi olarak sizlere Bağcılar ve çevre bölgelerinde Beyaz eşyada yetkili elemanlarımızla özel tamir servis hizmeti vermekteyiz.

Arçelik Teknik Servis'de sınırları zorlayarak ilerleyen Bağcılar Arçelik meydan Servisi olarak İstanbul'un en kalabalık semti olan bağcılar ve çevresine bölge bölge hizmet sunmaktadır.  

Arçelik Servis Merkezimizde elektrikli beyaz eşya ev aletleri  üzerine eğitimli ve tecrübeli servis personellerimiz siz değerli Beyaz eşya Tüketicilere en profesyonel  ve kapsamlı şekilde hizmeti en uygun ücretler ile karşılamakta ve yapılan her onarıma servis formu düzenleyerek değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

Buzdolabında,çamaşır makinesinde kombi ve bulaşık makinesinde yaşadığınız sorunlar için watsapp hattımızdan da ulasabilirsiniz.Bağcılar Arçelik WhatsApp ; 0212 515 15 92 dir.

 

  

Bağcılar Arçelik meydan Servisi ; teknik servis ihtiyacınıza hızlı şekilde cevap vermekte, kurumsal firmamızca yetkili elemanlarımız ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Bağcılarda Arçelik meydan Servisleri'ne Tek Numaradan Alan Kodu Çevirerek 0212 515 15 92  yı arayarak arıza kaydı yazdırabilirsiniz.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.