BAĞCILAR ARÇELİK SERVİS 0212 515 15 92

Bağcılar Arçelik Servis hizmetlerini kaliteli ve hızlı şekilde yapan firmamız sizlerin evlerinizde kullanmakta olduğu Arçelik beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar için haftanın 6 günü gezici servislerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Arçelik Servis hizmetleri sunan firmamız garantisi bitmiş Beyaz eşyalarınızın onarımını ve bakımını yapmaktadır.

İstanbul'un en kalabalık ilçelerin başında gelen Bağcılar siz saygı değer Arçelik beyaz eşya kullanıcılarının servis taleplerine elimizden geldiğince hızlı çözüm üretmekteyiz.

Bağcılar Arçelik Servis hizmetlerinin yanında bağcılar beko servis tamir hizmeti ile bağcılar altus servis hizmetlerimiz ve diğer marka Beyaz eşyanınızın onarımınıda yapmaktayız.

 Aynı Gün Ve Kaliteli Hizmet

 Bağcılar Arçelik Servis bünyesindeki servis elemanlarımız alanında yetkili ve uzman kişilerden oluşmakta ve sizlere özel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Arçelik Beyaz eşya tamirlerinde orjinal yedek parça kullanılmakta ve 1 yıl Garanti verilmektedir.Servis elemanlarımız onarımı bitirip gerekli testleri yaptıktan sonra sizlere servis formu doldurarak işlemlerinizi sonlandıracaklardır.

Servisimizin tamir hizmeti verdiği genel beyaz eşyalar;

Kombi,Arçelik çamaşır makinesi servis,Arçelik bulaşık makinesi servis,

Beko çamaşır makinesi servis,Beko Bulaşık makinesi servis,Beko buzdolabı servis,Altus çamaşır makinesi servis,Altus bulaşık makinesi servis,Altus Buzdolabı servis.


Bu kategoride henüz ürün Yok.