Bağcılar Arçelik Teknik Servisi 0212 515 15 92 - STS

Bağcılar Arçelik Teknik Servisi 0212 515 15 92 - STS

Bağcılar Arçelik Teknik Servisi, hizmetlerini geniş bölgelere sunmakta olup titiz ve özenli çalışma ile onarım, tamir ve bakım hizmetlerini kapsayan geniş özel servisi ile siz değerli Arçelik beyaz eşya kullanıcılarının hizmetindedir.

Tamir hizmetlerinde, öncesinde ve sonrasında evinize gelen ustalardan servis kartlarını istemeyi unutmayınız.

Kalite anlayışımızı müşteri memnuniyeti odaklı hale getirip acil ve zor durumlarında daha özenli çalışarak hızla sizlere ulaşmaktayız.

Bağcılar Arçelik Teknik Servisi, ArçelikBekoAltus markasının özel servisi olmakla beraber kurumsal alt yapımız ile tüm bakım ve onarımlarınız için garantili hizmet vermekteyiz.

bağcılar arçelik teknik servisi

Bağcılar Arçelik Teknik Servisi

Bağcılar Arçelik Teknik Servisi, Arçelik markasının kurumsal özel teknik servis hizmetlerinde uzman personele sahip firmamız müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarına devam etmekte ve son teknoloji ekipmanlar ile beyaz eşya tamir, arıza ve sorunlar giderilmektedir.

Arçelik Fabrikasının kalite anlayışı ve teknoloji liderliğini benimseyen firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti esaslıgından, güvenilirliğimizden ve gözettiğimiz hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden, birçok firmanın (bosch, siemens, vestel, samsung, regal, seg)  özel servis hizmetlerini yüksek hassasiyet ile vermek.

Vizyonumuz

Sektörün öncü firmaları ile ortaya koymakta olduğumuz güvenirliliği ve gelişime açık olan yapımızla, tamir işlerini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli değiştirerek daha verimli, kaliteli bir süreklilikle ve devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile alakalı çok titiz çalışmakta, her bir servis kaydını büyük önem teşkil ettiğini düşünerek cevaplamakta, dinlemekte ve olması muhtemel arızaların giderilmesi için en tez sürede işin başında olmayı firma olarak gerekli görmekteyiz.

Ücretli Keşif

Özel servis hizmet gerekliliği olarak evinizin veya işyerinizin problemlerine en kısa süre içerisinde randevu oluşturup hemen gelmekte ve problemi anında çözerek gerektiğinde tamir ve bakımını anında yapmaktayız. Ücretli keşif kelimesinden daha fazlasını yapmakta cihazlarınızdakı sorunları incelemekteyiz. Bizlere bu konu hakkında kesinlikle güvenebileceğinizi unutmayınız.

Yüksek kalite Anlayışı

Çalışmakta ve özel servisliğini yapmış olduğumuz firmaların ürünleri yüksek kalite ve günümüzün kalite anlayışı ile tamir edilmekte olup tamir edilen bu malzemelerin garanti kapsamına alarak 1 yıl boyunca güvence altında olacağınızı unutmayın.

Bağcılar Arçelik Servisi Yedek Parça garantisi

Firmamız birçok markanın özel servis hizmetini vermektedir. Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler garantisi bittikten sonra servis tamir edilen parçalar garanti altında olmakta ve sorun olduğunda bizleri arayarak garanti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bağcılar Arçelik Servisi No'su 0212 515 15 92 arayarak öğrenebilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.