BAHÇELİEVLER ARÇELİK SERVİSİ 0212 515 15 92

Bahçelivler Arçelik servisi olarak alanında yetkili,tecrübeli ve eğitimli personelimizle,Bahçelivler ve çevre semtlerine Arçelik beyaz eşya teknik servis hizmeti veriyoruz.
Bahçelievler Arçelik Servisi,Beyaz eşya Teknik servis sektöründe yılların tecrübe birikimi ve vazgeçilmez kuralımız olan kaliteli hizmetimizle İstanbul Bahçelievler bölgesinde yıllardır hizmet vermekteyiz,mobil ve her ihtiyaca yönelik tam donanimlı ekipmanlarla özel servis araçlarımız ile siz Bahçelivler Arçelik beyaz eşya müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmetleri sizlere sunamktayız.
Müşteri memnuniyetini benimseyen firmamiz,alanında yetkili ve tecrubeli personelimizle,İstanbul Bahçelievler Arçelik Servisi Çağrı Merkezi numaramız (0212 515 15 92) ile haftanin 6 gunu ulaşabilir, %10 indirimle ve kaliteli hizmeti talep edebilirsiniz.
Arızalı Arçelik Beyaz eşyanızı Bahçelivler Arçelik Servisi mize emanet ederseniz, tamir ve bakım yaptırdığınız vakit sürpriz ek ücretlendirme yapilmaz,sadece işçilik,malzeme ve hizmet bedelini ödeyeceksiniz.
Bahçelievler'de hizmet noktamızla,haftanın 6 günü teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Arçelik beyaz eşyalarınız arçelik arıza kodu verdiğinde bizlere ulaşarak arıza kodları hakkında bilgi alabilirsiniz. 
Bütün tamir servis hizmetlerimize,1 YIL ÜCRETSİZ yedek parça ve işcilik GARANTİSİ veriyoruz.Tamir ve Parça değişimlerinde servis ücretini fiyata yansıtmıyoruz.


Bahçelievler Arçelik Servisi miz genellikle ;Arçelik buzdolabı tamiri,Arçelik çamaşır makinesi tamiri,Arçelik bulaşık makinesi tamiri,Arçelik ankastre fırın tamiri,Arçelik kombi tamiri,Arçelik elektrikli süpürge tamiri yapmaktadır.Servisimiz Yenibosna Arçelik Servisi,soğanlı Arçelik Servisi,Basınsitesi arçelik servisi,şirinevler Arçelik Servisi olarakda hizmet vermektedir.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.