İKİTELLİ ARÇELİK SERVİSİ 0212 515 15 92

İkitelli Arcelik Teknik servis alanında tecrubeli ve eğitimli ekibimizle,ikitelli ve tüm bölge ve semtlerine Arcelik teknik servis hizmeti veriyoruz.
İkitelli arcelik Teknik servis yılların uzmanligi ve vazgeçilmez kriterimiz olan kalıteli hizmetimizle İstanbul arcelik Ikitelli bölgesinde senerlerdir İstanbul merkezli calisip, mobil ve her ihtiyaca yöneiik tam donanimlarla özel servis araçlarımız ile siz arcelik müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmetleri, yüksek kaliteli olarak saglamaktayiz.
Müşteri memnuniyetini benimseyen firmamiz,alanında yetkin ve tecrubeli personelimize,arcelik Servis İstanbul Çağrı Merkezi numaramız (0212 515 15 92) ile haftanin 6 gunu ulaşabilir, %10 indirimli ve kaliteli hizmeti almayi talep edebilirsiniz.
Arcelik Servis İstanbul, tamir ve bakım yaptırdığınızda sürpriz ek ücretlendirme yapilamaz,sadece malzeme ve işçilik hizmet bedelini odeyeceksiniz.
Arcelik servis hizmet noktamızla, haftanın 6 günü 24 saat teknik servis hizmetleri sunuyooruz. Arcelik Ikitelli olarak, siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetlerimiz için telefon numaralarimizdan yada Çağrı Merkezimizi her an arayabilirsiniz.
Bütün servis hizmetlerimize,1 YIL ÜCRETSİZ işcilik ve yedek parça GARANTİSİ veriyoruz.Tamir ve Parça değişimlerinde SERVİS ÜCRETİ FİYATA YANSITILMAMAKTADIR.
Hizmetlerimiz genellikle:Buzdolabi,bulasik makinesi,camasir makinesi,kurutma makinesi,sogutma servisligi yapmaktayi

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.