Bahçelievler Beko Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Bahçelievler Beko Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Bahçelievler Beko Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşya denilince hemen hemen herkesin aklına gelen ilk markaların başında Beko bulunmaktadır. Bizler geniş kadromuz ve alanında başarılı ekip arkadaşlarımızla birlikte İstanbul’un başta Bahçelievler bölgesi olmak üzere bütün ilçelerine aynı kalitede hizmet vermekteyiz! Beyaz eşyalarınızın ilk günkü gibi çalışmasını istiyorsanız, Bağcılar Beko servisi sizlere avantajlı ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Cihazlarınıza yapacağımız müdahaleler Yetkili servis kaltesinde olup ve işlemler için sizlerin onayını alacağımızı bilmenizi istiyoruz!

İstanbul’un öncü teknik servisleri arasında olan İkitelli Beko servisi sizlere kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sektörün en uygun fiyatları ile hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bütçenizi zorlamayan ve garantili tamir işlemi ile sorunlarınıza en kısa zamanda kesin çözümler üretmekteyiz.

HANGİ BEYAZ EŞYALARIN TAMİRİNİ YAPIYORUZ?

Beko beyaz eşyaları denilince aklına herkesin buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gelmektedir. Ancak Esenler Beko servisi firmamız bunların dışında kombi, kurutma makinesi, ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz ve klima gibi çeşitli beyaz eşyaların tamirini de gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken tek şey ekip arkadaşlarımızı arayarak arızanın durumu hakkında bilgi vermek. Bulunduğunuz yere göre en yakın lokasyonda olan ekip arkadaşlarımız aynı ıgün içerisinde verdiğiniz adrese gelecektir.

BEKO BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Türkiye’nin megakenti olan İstanbul, nüfus açısından da çok yoğundur. Bu sebeple bu kadar yoğunluk içerisinde cihazlarınıza aynı özenin gösterilip gösterilmeyeceğini merak etmeniz çok normaldir. Ancak altını çizerek söylemek istiyoruz ki Güneşli Beko tamir eşya servisi olarak bizler asla kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlarla birlikte eşyalarınızın problemini sizlerin gözünüzün önünde gideriyoruz. Ancak servise gitmesi gereken durumlar da olabilir. Bu gibi durumlarda da cihazınızı güzel bir şekilde paketleyip servis aracımıza yüklüyor ve çalışma alanımıza götürüyoruz.

Burada ekip arkadaşlarımız cihazınızın arızası göre tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Daha sonra cihazınızın işi bittiği zaman aynı özenle paketlenerek aldığımız adrese teslim edilir ve kurulumu gerçekleştirilir. Verdiğimiz hizmet noktaları arasında Yüzyıl ve Yenibosna’nın da olduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak sizler İstanbul’un neresinde olursanız olun bizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktasınız!


Bu kategoride henüz ürün Yok.