BEKO SERVİSİ TELEFON NUMARASI 0212 515 15 92

BEKO SERVİSİ TELEFON NUMARASI 0212 515 15 92

Beko Servisi Telefon Numarası

Esenler Beko servisi olarak cihazlarınızda meydana gelen bütün arızalara kısa süre içerisinde müdahale ettiğimizin altını çizmek istiyoruz!  Elektronik gruba giren beyaz eşyalar ne kadar iyi kullanılırsa kullanılsınlar ne yazık ki zaman içerisinde beklenmeyen yerlerinden arıza verebilirler. Bu sebeple Bağcılar Beko servisi olarak buzdolabı başta olmak üzere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre set, klima ve kurutma makinesi gibi pek çok cihazınızda meydana gelen arızalarınız için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ekip arkadaşlarımız ile birlikte servis hizmeti sunarak, sizlerin beyaz eşyalarında meydana gelebilen her türlü sorunu çözüyoruz. Beko cihazlarınızdaki bütün arızalarınız için güneşli Beko servisi iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımızı hızlandırıyoruz! Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla beklentilerinizi karşılamak için durmadan çalıştığımızı da bilmenizi istiyoruz.

HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul’un pek çok ilçesinde hizmet verdimizin altını çizmek istiyoruz. Özellikle İstanbul’un en kalabalık bölgeleri arasında bulunan Güneşli, İkitelli ve Yüzyıl ilçeleri için arkadaşlarımız daha yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bizleri arayarak hem fiyat hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cihazlarınızın tamiri için ekip arkadaşlarımızın tamamen orijinal yedek parça kullandığının altını çizmek istiyoruz. Ekibimizin kullandığı her bir parça için firmamız 1 yıllık garanti sunmaktadır. Yenibosna Beko teknik servisi aynı gün içerisinde müşterilerine servis imkanı sunmaktadır. Firmamıza ulaşmak için bizi aramanız yeterli olacaktır!

SERVİS FİYATLARIMIZ NE KADAR?

Beko Bahçelievler teknik servisi olarak da en çok verdiğimiz hizmetlerin fiyatları merak edilmektedir. Fiyatlarımızın sektör içerisinde en uygun fiyatlara denk geldiğini söylememiz çok da yanlış olmayacaktır! Verdiğimiz kaliteli hizmete göre fiyatlarımız makul olmakla beraber müşterilerimizin bütçelerini düşünerek fiyat listesi oluşturmaktayız. Uygun fiyat politikalarımıza güvenerek beyaz eşyalarınızın tamirini ve onarımını bizlere bırakabilirsiniz.

Beyaz eşyalar artık, çağımızın gereği hayatımızın her alanında bulunuyorlar! Bu cihazların arızalanması demek özellikle kadınlar için işlerin durması demek! Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.. Ekip arkadaşlarımız Beko beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını en uygun fiyatlardan halledecektir!

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.