GÜNEŞLİ BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92

GÜNEŞLİ BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92

Güvenilir ve Hızlı Güneşli Beko Servisi

    7/24 hizmet veren Güneşli Beko Servisi, güvenebileceğiniz  kadrosu ile çamaşır makinesinden süpürgeye,buzdolabından fırına, bulaşık makinesine kadar tüm Beko arçelik altus marka eşyalar için servis hizmeti sunmaktadır. Fark yaratan servisçilik hizmetimizle müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutuyor,ürüne göre değişen yedek parça ve teknik hizmet garantisi ile çalışıyoruz.
 
     Servisimizin verdiği garanti sürelerine ek garanti süreleri de alabilir, beko beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.Online servis kaydı oluşturarak Güneşli Beko Servisi’ne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alanında tecrübe sahibi Beko servisimiz,Beko marka ürünlerinize satış öncesi ve satış sonrası özel servis hizmeti sunmaktadır.
 
     Beyaz eşyada kaliteli ve güvenilir çözümler üreten Güneşli Beko Servisi, profesyonel kadrosu ile evlerinizde yada iş yerlerinizde,kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır.
 
 Servis hizmeti verdiğimiz ürünler:
 - Bulaşık makinesi
- Kombi
-  Buzdolabı
-  Fırın
 - Çamaşır makinesi
 
     Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunan Beko,Bağcılar’da da en kaliteli ve en güvenilir tamir servis hizmetini sunmaktadır.En ekonomik ücretlerde müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız,uzman kadrosu ile hızlı ve doğru çözümler üreten Güneşli Beko Servisi,yaptığı hizmetler ile fark yaratmaktadır.
 
     1 yıl parça değişimi Garantisi ve hizmet garantisi sunan bizler, orijinal Beko yedek malzemeler kullanarak bakım ve tamir yapmakta, Beyaz eşyanızın ömrünü uzatmaktadır. Çağrı merkezi numaramızı arayarak hemen ulaşabileceğiniz ve en kısa zamanda çözüm bulabileceğiniz Güneşli Beko Servisi,telefonla halledilebilecek sorunlarda da teknik destek vererek eşyalarınızı çalışır vaziyete getirmenize yardımcı olmaktadır.


Bu kategoride henüz ürün Yok.