GÜNEŞLİ BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92 Teknik Servis

GÜNEŞLİ BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92 Teknik Servis

Güvenilir ve Hızlı Güneşli Beko Servisi 

Güneşli Beko Servisi, güvenebileceğiniz  kadrosu ile çamaşır makinesinden süpürgeye,buzdolabından fırına, bulaşık makinesine kadar tüm Beko arçelik altus marka eşyalar için YETKİLİ Servisten uzak özel servis hizmeti sunmaktadır. Fark yaratan servisçilik hizmetimizle müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutuyor,ürüne göre değişen yedek parça ve teknik hizmet garantisi ile çalışıyoruz. BAĞCILAR Beko Servis numarasına sitemizden ulaşabilirsiniz.
  
     Servisimizin verdiği garanti sürelerine ek garanti süreleri de alabilir, beko beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.Online servis kaydı oluşturarak Güneşli Beko Servisi’ne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güneşli Beko Servis telefonu sitemizdeki 0212 515 15 92 dir ve ayrıca bu telefona whatsapp üzerindende ulaşabilirsiniz.Beko servis Bağcılar ,yazar kasa servisi ile ilgili hizmet vermemektedir.Yazar kasa için 4440888 arayabilirsiiz .Alanında tecrübe sahibi Beko servisimiz,Beko marka ürünlerinize satış öncesi ve satış sonrası özel servis hizmeti sunmaktadır. Beko Servis ücretimiz için bizleri arayabilirsiniz.
  
     Beyaz eşyada kaliteli ve güvenilir çözümler üreten Güneşli Beko Servisi, profesyonel kadrosu ile evlerinizde yadayerlerinizde,kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır. 

güneşli beko servisi
  
 Servis hizmeti verdiğimiz ürünler: 
 - Beko Bulaşık makinesi 
- Arçelik Kombi tamiri ve bakımı 
-  Altus Buzdolabı 
-  Fırın 
 - Çamaşır makinesi ve Davlumbaz Tamiri 
  
     Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunan Beko,Bağcılar’da da en kaliteli ve en güvenilir tamir servis hizmetini sunmaktadır.En ekonomik ücretlerde müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız,uzman kadrosu ile hızlı ve doğru çözümler üreten Güneşli Beko Servisi,yaptığı hizmetler ile fark yaratmaktadır. 
  
    1 yıl parça değişimi  

Garantisi ve hizmet garantisi sunan bizler, orijinal Beko yedek malzemeler kullanarak bakım ve tamir yapmakta, Beyaz eşyanızın ömrünü uzatmaktadır. Çağrı merkezi numaramızı arayarak hemen ulaşabileceğiniz ve en kısa zamanda çözüm bulabileceğiniz Güneşli Beko Servisi,telefonla halledilebilecek sorunlarda da teknik destek vererek eşyalarınızı çalışır vaziyete getirmenize yardımcı olmaktadır. 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.