MAHMUTBEY BEKO SERVİSİ-0212 515 15 92-STS

MAHMUTBEY BEKO SERVİSİ-0212 515 15 92-STS

Mahmutbey Beko Servisi - sts

Mahmutbey Beko Servisi , Beko markasının özel teknik servis hizmetlerinde yetkili servisten bağımsız firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte ve son teknoloji ekipmanlar ile beyaz eşya değişim, arıza ve sorunlar giderilmektedir.

Teknik servis kalite anlayışı ve teknolojiye ayak uyduran firmamız, hizmet anlayışını her geçen gün arttırıp devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Güvenilirliğimizden, Müşteri odaklılığımızdan, ve oluşturmuş olduğumuz makul fiyat felsefesinden ödün vermeden, birçok markanın özel servis hizmetlerini yüksek hassasiyet ile vermek.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güven duygusunu ve gelişmeye, değişime açık olan yapımızla, teknik servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini devamlı geliştirerek daha verimli, kaliteli bir devamlılıkla kurumsal sürdürülebilirliği sağlamak vizyonumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok hassas çalışmakta, her bir çağrı kaydınızı büyük önem teşkil ettiğini düşünüp değerlendirerek cevaplamakta, dinlemekte ve olması muhtemel arızaların giderilmesi için en hızlı şekilde işin başında olmayı firma ve personel olarak önemli görmekteyiz.

Ücretli Keşif

Teknik servis hizmet gereği olarak işyerinizin veya evinizin sorunlarına en kısa süre içerisinde randevu oluşturup hemen gelmekte ve problemi anında çözerek gerektiğinde tamir ve bakımı anında yapmaktayız. Ücretli keşif ücretini yaptığımız işin ücretinin üzerine eklemiyoruz. Bizlere bu konu hakkında güvenebilirsiniz.

Üstün kalite

Çalışmakta ve özel servisliğini üstlenmiş olduğumuz markaların ürünleri yüksek kalite ve çağımızın üründe kalite anlayışı ile imal edilmekte olup değişen bu parçaların garanti kapsamında olması sebebi ile 1 yıl boyunca güvence altında olacağınızı belirtmek isteriz.

mahmutbey beko servisi

Mahmutbey Beko Servis garantisi

Servisimiz birçok markanın özel yetkili servisten bağımsız hizmet vermektedir. Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler garantisi bittikten sonra sorun olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere sadece bağcılar değil bağcılar yürüyüş yolu beko servisi, esenler dörtyol beko servisi, güngören beko servisi, yüzyıl beko servisi, güneşli beko servisi, ikitelli beko servisi olarakta bu bölgelere hizmet vermekteyiz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.