BAKIRKÖY BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

BAKIRKÖY BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

Bakırköy Bosch Servisi

    Bosch marka beyaz eşyalarda servis hizmeti sunarak hızlı ve pratik çözümler üreten Bakırköy Bosch Servisi, yılların verdiği tecrübe ile en güvenilir ve en kaliteli servis hizmetini müşterilerine ulaştıran bir firmadır. Bakım ve onarımdan sonra parça ve hizmet garantisi vererek kaliteli işçiliğini bir kez daha ispatlayan Bakırköy Bosch Servisi, beyaz eşyalarınıza isteğe bağlı olarak ilave garanti süreleri de vermektedir.
 
     Uzmanlık belgeli servis hizmeti ile 7/24 bakım ve onarım hizmeti Bakırköy Bosch Servisi, bir telefonla adresinizdedir. İster nakit ister kredi kartı ile ödeme yapın, en uygun fiyatlarla beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını Bakırköy Bosch Servisi’ne yaptırın.
 
 Bakırköy Bosch Servis farkı
 - Profesyonel teknisyenlerle sunulan servis kalitesi mükemmeldir.
 - Çağrıdan kısa bir süre sonra servis ayağınıza gelir.
 - Orijinal parça değişimi yapmaktadır.
 - Bir yıl parça ve hizmet kalitesi sunmaktadır.
 - İsteğe bağlı ek garanti süreleri vermektedir.
 - Peşin veya kredi kartına taksitle en uygun fiyatlarda hizmet sunmaktadır.
 
     Yerinde arıza tespiti yaparak çözüm getiren Bakırköy Bosch Servisi, orijinal parça değişimi yaparak beyaz eşyaların ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve fırın gibi birçok Bosch beyaz eşya bakım ve onarımını yapan firma, kaliteli ve hızlı hizmetin tek adresi olmuştur. Teknik ekibimize güvenebilir, Bakırköy Bosch Servisi ile sorunlarınızı halledebilirsiniz. Çağrı bırakmak için telefonlarımızı arayın ve gerektiğinde telefonla da destek alın.


Bu kategoride henüz ürün Yok.