BOSCH BAĞCILAR SERVİS 0212 515 15 92 Beyaz Eşya

BOSCH BAĞCILAR SERVİS 0212 515 15 92 Beyaz Eşya

Bosch Bağcılar Servisi

    7/24 hizmet veren Bosch Bağcılar Servisi, güvenebileceğiniz uzman kadrosu ile Bosch buzdolabından fırına, çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar tüm Bosch marka beyaz eşyalar için servis hizmeti sunmaktadır.Fark yaratan servis hizmetimizle müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutuyor, ürüne göre değişen parça ve hizmet garantisi ile çalışıyoruz.

 
     Servisimizin sunduğu garanti sürelerine ek garanti süreleri de alabilir, eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Online servis kaydı yaptırarak Bağcılar Bosch Servisi’ne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alanında uzman Bosch servisimiz, Bosch marka beyaz eşyalşarınıza garanti bitiş sonrası servis hizmeti sunmaktadır.
 
     Beyaz eşyada hızlı ve güvenilir çözümler üreten Bosch Bağcılar Servisi, profesyonel kadrosu ile yerinde, kaliteli ve hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

 
 Servis hizmeti verdiğimiz ürünler:
 - Buzdolabı
 - Çamaşır makinesi
 - Bulaşık makinesi
 - Kombi
 - Fırın
 
     Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunan Bosch, Bağcılar’da da en kaliteli ve en güvenilir servis hizmetini sunmaktadır. En uygun ücretlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak Bosch Bağcılar Servis özel firması olarak tecrübeli kadrosu ile hızlı ve doğru çözümler üreten İstanbul Bağcılar'da Bosch beyaz eşya Servisi,hizmetleri ile fark yaratmaktadır.
 
     1 yıl parça değişimi ve hizmet garantisi sunan firma, orijinal yedek malzemeler kullanarak bakım ve onarım yapmakta, eşyanızın ömrünü uzatmaktadır. Çağrı merkezini arayarak hemen ulaşabileceğiniz ve en kısa sürede çözüm bulabileceğiniz Bağcılar Bosch Servisi, telefonla halledilebilecek sorunlarda da telefon numarası desteği vererek eşyalarınızı çalışır duruma getirmenize yardımcı olmaktadır.


Bu kategoride henüz ürün Yok.