FLORYA BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

FLORYA BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

Uzman Kadrosu İle Florya Bosch Servisi

    Florya bölge ve semtlerine uzman ekibi ile en kaliteli hizmeti götüren Florya Bosch Servisi, 7/24 çağrılara cevap vererek bakım ve onarım yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan Florya Bosch Servisi, donanımlı servis araçları ile hızlı ve kaliteli servis hizmeti sunmakta, yerinde ve güvenilir çözümler üretmektedir.
 
     En ekonomik fiyatlarla hizmet sunan firma, 1 yıl parça değişimi ve hizmet garantisi vererek çalışmakta, servis hizmetinden sonra ekstra ücretler talep etmemektedir. Günün her saatinde firmaya ulaşılabilmekte ve beyaz eşyalar yerinde bakım onarım hizmeti ile çalışır duruma getirilerek performansı arttırılmaktadır.
 
 Florya Bosch Servis Alanı
 - Çamaşır makinesi
 - Bulaşık makinesi
 - Buzdolabı
 - Elektrik süpürgesi
 - Kurutma makinesi
 
    Bakırköy'de Florya Bosch Servisi, en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri en kısa sürede vermekte ve müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaktadır. Sürekli dolaşan ve 24 saat hizmet veren teknik ekibi ile paradan ve zamandan tasarruf eder, hizmetlerle bakım ve onarımda en iyi sonuçları alırsınız.
 
     Kapıda nakit ödeme kolaylıkları ile en ekonomik fiyatlarda bakım ve onarımı yaptırır, bir yıl parça ve hizmet garantisi ile rahat edersiniz. İşinin uzmanı Florya Bosch Servisi, güler yüzlü ve tecrübeli teknik ekibi ile yıllardır müşterilerine hizmet götürmekten gurur duymaktadır. Tüm Türkiye’de mükemmel servisi ile çözüm odaklı çalışan Bosch, Florya’da da aynı çizgide başarı grafiğini günden güne yükseltmektedir.
 


Bu kategoride henüz ürün Yok.