GÜNEŞLİ BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

GÜNEŞLİ BOSCH SERVİSİ 0212 515 15 92

Güneşli BOSCH servisi olarak Bağcılar genelinde hizmet vermeye senelerdir devam etmekte.Güneşli bosch servisi olan firmamız müşterilerine en kolay ve güvenilir hizmeti vermek için haftanın 6 günü çalışmalarını sürdürmektedir.

BOSCH,PROFİLO,SİEMENS, markalarına özel servis hizmeti veren firmamız tüketicilerimiz için en kolay ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.Güneşli bosch servisi standartların üzerinde bir teknik arıza giderme prosedürü uygulama olup ve Bağcılar,Esenler,Güngören,Bahçelievler gibi seçkin tüm ilçe ve semtlerine çözüm ulaştırmaktadır..

Güneşli Bosch ,Siemens,Profilo Servis

Bağcılar,Esenler,Bahçelievler,Yüzyıl,Mahmutbey,Kocasinan,Yenibosna,Halkalı,İkitelli gibi önemli noktaların yanı sıra tüm semtlere hizmeti mevcuttur. Beyaz eşyalarınızı ve Kombi Onarım ve montaj işlemlerinizi teknik servis olarak bize yaptırmanız sağlıklı olacağının bilgisini sunmaktan memnuniyet duyarız.Bosch Cihazlarınızın tüm tamir ve onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir servisten almak istiyorsanız 0212 515 15 92 numaralı telefonu arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz

BOSCH'un çatısı altında bulunan ve teknik servis hizmeti verdiğimiz diğer markalar;

Arçelik,Beko,Siemens,Altus,Vestel,Samsung,Regal,Seg,Ariston

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.