Çamaşır Makinesi Tamir Servis Atölyesi 0212 515 15 92

Çamaşır Makinesi Tamir Servis Atölyesi 0212 515 15 92

İstanbul da arçelik Beyaz eşya </h2> Çamaşır Makinası tamir </h2> bakim sektöründe öncü olan Sts Teknik siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için Altus samsung Arçelik beko Seg Vestel Siemens, Ariston İndesit Bosch Elektrolux Profilo daha birçok markaya tamir hizmeti vermekteyiz. İstanbul un avrupa yakası bölgesinde bağcılar merkezli ve çevre semtlerine servis arabalarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için güvenilir servis anlayışıyla evlerinizde ve işyerinizde bulunan ürünlere 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa zamanda kesin sonuçlar üretmektedir..

İstanbul Çamaşır Makinesi yetkili servisi 0212 515 15 92 

Çamaşır makinesi tamir atölyemizin hizmet verdiği bölgeler/semtler;
Bağcılar, Güneşli, Yüzyıl, Tozkoparan, Esenler, Esenler dörtyol, Bahçelievler, Yenibosna, Çobançeşme, Şirinevler, Ataköy,Bakırköy, Küçükçekmece, Sefaköy, İkitelli, Halkalı, Başakşehir, 


 

Çamaşır Makinesi çalışıyor fakat su boşaltmıyorsa  su pompasını temizlenmesi gerekebilir.  Şimdi sizlere Çamaşır makinesinız çalışıyor fakat su boşaltmıyor konumunda neler yapabilirsiniz bunlar hakkında kısa bir açıklamada bulunacağız.

BİLGİ

İstanbul çamaşır makinesi Servisi tamir Atölyesi
 
Çamaşır Makinesi Arızaları;

Çamaşır makinelerinin genelinde oluşan arızaların sebebi sadece mekanik  ve elektriksel olmamaktadır. Bazı sorunlarda bu söz konusu olmaya bilir, makine parçalarında her iki arıza çeşidi aynı anda nadirde olsa görülebilir. Makinenizin bir tamirat yapılacağı zaman, ilk yapılması lazım gelen fişini prizden çekmek su aldığı muslukları kontrol etmek olmalıdır. Aşağıda sıralayacğımız çamaşır makinelerinde oluşan bazı arızalar için, arıza tespit etmek noktasında izlenecek yollar için yapılacak işlemler yazılmıştır.


Tespit ve Onarım;

Temiz su musluğu kapalı konumda veya su kesik olabilir. Sular var ise musluk açılarak problem çözülebilir.

Su giriş hortumu katlanmış yada tıkanmış olabilir. Hortumlar (sıcak, soğuk) kontrol edilmesi gerekebilir katlanma varsa düzeltilir, tıkanıklık varsa hortuma tazyikli su bağlanarak problem giderilir.

Makinenin kapısı tam olarak kapalı olmayabilir.  Makinemizin kapısı kontrol edilmeli kağıdaki arızalar elektrik ve mekanik arızalarda olabilir. 

 

çamaşır makinesi Su Boşaltmıyor, su atmıyor, suyunu dışarı vermiyor ,sulu bırakıyorsa;
 

Boşaltma hortumu burkulmuş, katlanmış ve tıkanmış olabilir. Boşaltma hortumu kontrol edilerek tıkanma varsa temizlenir.


 

Çamaşır makinesi Başlat tuşu basmıyor/çalışmıyor, çamaşır makinesi sıcaklık tuşu basmıyor/çalışmıyor ise;

 

Bu arızalar genellikle basma tuşundaki aşınmalar sonucu  görülür, tuş yenisi ile değiştirilmelidir yada servis çağırarak pano yada tuş takımı değiştirlmesini isteyebilirsiniz. Bazı durumlarda şartele elektrik taşıyan kabloların kontrol edilmesinde fayda olabilir çok nadirende olsa arızalara neden oldukları görülmektedir.

 

çamaşır makinesi Elektrik Kaçırıyorsa;

 

arızalı cihazın takıldığı prizde topraklama hattı olamayabilir, cihaz üzerinde deki topraklama platinleri yerinden çıkmış olabilir.


Bu kategoride henüz ürün Yok.