ÇANAKKALE BEKO SERVİSİ

ÇANAKKALE BEKO SERVİSİ

 

Çanakkale Beko Servisi olarak Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Kombi ve Klima Tamir ve Bakımı ile ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uzun zamandır bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanında uzmanlaşmış, tecrübeli, işini severek yapan personeller ile çalışmaktayız.

Personellerimizin tüm teçhizat ve ekipmanları Tam ve Eksiksiz olduğundan arızalı eşyalarınız taşınırken veya Tamiri yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini veriyoruz.

AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS İMKANI

Yaptığımız işlerde parça değişimlerinde 1 yıl garanti hizmetimizden faydalanıyorsunuz.

Çanakkale Arçelik, Beko, Altus Servisi olarak yaptığımız işlerde 1 yıl içinde aynı sorun devam ederse ücretsiz tamir hizmeti vermekteyiz. Bundan dolayı ürünleriniz her zaman garanti altında olacaktır.

Uzun süredir Çanakkale Merkezli olarak Müşteri Memnuniyetini ilkemiz ve her zaman kaliteli hizmetten ödün vermeksizin siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Çanakkale Beko Servisimize; 0543 327 2589 Numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Arçelik Beko Altus Buzdolabında sık karşılaştığımız arızalar;

Arçelik Buzdolabım Altını Soğutmuyor, Sürekli çalışıyor otomatiğe hiç girmiyor, terleme yapıyor, sebzelerimi donduruyor, buzlanma yapıyor, ses çıkarıyor, motoru çalışmıyor vs. Gibi arızalarınız varsa eğer hemen bizimle 0543 327 25 89 lu hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Arçelik Beko Altus Çamaşır Makinesi sık karşılaştığımız arızalar;

Arçelik Çamaşır Makinem çalışmıyor, Su akıtıyor, Suyunu boşaltmıyor, Uçak kalkar gibi ses yapıyor, Yerinden oynuyor, Lekeleri çıkarmıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle 0543 327 25 89 lu hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Arçelik Beko Altus Bulaşık Makinesi sık karşılaştığımız arızalar;

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor, Su boşaltmıyor, İyi yıkamıyor, Devamlı Su Alıyor, Su almıyor gibi sorunlarınız varsa eğer makinenizin fişini çektiğinizden emin olun ve bizi 0543 327 2589 lu iletişim hattımızdan arayıp bilgi veya servis hizmeti alınız.

Çanakkale Arçelik Beko Altus Kombi Sık karşılaştığımız arızalar;

Kombi Petekleri Isıtmıyor, Kombim çok sık devreye giriyor,Kombim Ateşleme yapmıyor, Kombim çok yakıyor gibi arızalarla karşılaşıyorsanız hemen 0543 327 2589 nolu destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Arçelik Beko Altus Klima sık karşılaştığımız arızalar;

Klimam çok yüksek gürültülü çalışıyor, Klimam içeriye su akıtıyor, Klimam soğutmuyor, Klimam ısıtmıyor, Klimam sigorta attırıyor, Klimamın dış ünitesi çalışmıyor gibi en çok karşılaştığımız arızalarınız varsa eğer sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetimizden yararlanmanızı öneririz.

Destek Hattımız;0543 327 2589

Çanakkale Arçelik Beko Altus Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı , Klima, Kombi  Servisi olarak Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmeti her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ve Güler yüz ile yapmaktayız. Yapmış olduğumuz kaliteli, garantili ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde sizler tarafından en çok tercih edilen bir teknik servis markası haline gelmiş bulunmaktayız.


Bu kategoride henüz ürün Yok.