ÇANAKKALE KLİMA TEKNİK SERVİS

ÇANAKKALE KLİMA TEKNİK SERVİS

Çanakkalede Çanakkale Klima Servisi Olarak Telefon numaranız 0543 327 2589‘dur. Çanakkale klima servisi olarak bölgede klimalarda meydana gelen arızalar için çözümler üretiyoruz. Servisimiz klima bakım hizmeti de vermektedir.

 

Çeşitli klima arızaları şöyledir;

Klimalar özellikle yaz aylarında aşırı kullanım nedeniyle arıza verebilir. Bu arızaları genellikle soğuk üflemiyor. Klima sıcak üflemiyor. Klimadan su damlıyor. Klima Gazi eksik gaz dolumu gerekiyor. Bu ve benzeri arızalarda Çanakkale klima servisimizi arayabilirsiniz. Klimalar üç farklı klima çeşidi vardır. Kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar, duvar tipi klimalar. Bu üç model her klimanın bakımı tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima demontajı işlemi gerçekleştirmektedir. Genel olarak müşteriler problemli servislerle karşılaşırlar. Problemli servisler hem görevlerini yerine getirmedikleri gibi Üstüne üstlük müşteriyi üzülecek davranışlarda bulunurlar. Çanakkale klima servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti amacıyla yola çıkmış bir firmayız.

Müşterilerimiz özel öneme sahiptir. Servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. Servis ücreti müşteri temsilcimiz tarafından size telefonda aktarılacaktır. Ayrıca klimaların montaj işlemini yapan servisiz. Bazı müşterilerimiz klimalarının sökülüp başka bir yere takılması için hizmet isterler bu tür durumlarda klima sökme takma işlemi klimanın bulunduğu ortamı dış ünitenin nerede olduğuna bağlı olarak ücreti değişir. Klima sökme takma işlemi genel olarak ilkbahar ve sonbahar aylarında yoğunluk kazanır. Bunun haricinde klima bakımı genel olarak İlkbahar aylarında yoğun talep halinde gelir. Klima bakımı işlemi ile servisimiz ilgilenmektedir. Klima bakım işlemi için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Klima bakımında özellikle gaz dolum hizmeti verilmektedir. Gaz dolum ve klima bakımı ile birlikte yapılan işlemin ardından klima gerekli birimi sağlar ve çalışmaya devam eder.

 

Klima Arıza Tamiri Montaj İşlemleri

Klima teknik servis hizmetleri Sunan firmayız. Servisimiz her türlü klima konusunda uzmandır. Kaset tipi klimalar duvar tipi klimalar ve benzeri salon tipi klimalarda uzmanlık sunmaktayız. Klima kurulumu işlemi yani klima montajı işlemi itina ile servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca servisimiz klima söküm işlemi de gerçekleştirmektedir. bunlarla birlikte klima arızalarının tamiri işlemi servisimiz tarafından yapılan hizmetlerden bir tanesidir. Klima bakımı işlemi her yıl yapılması tavsiye edilen işlemlerden bir tanesi. Klima bakımı işlemleri için servisimizi arayabilirsiniz
Kaset tipi klima montajı nasıl yapılır gibi sorularla gelen müşterilerimiz olabiliyor. Salon tipi klimanın montajını nasıl yapılacağı ayrıca duvar tipi klimanın montajını yapılma durumu gibi sorular sorulabilir. Ekip arkadaşlarımız montaj işlemini en iyi şekilde yapacaktır. klima montajında önemli olan konulardan bir tanesi klima içerisinde bulunan gazın kaçırılmamalıdır. Eğer klimanın içerisindeki gaz giderse tekrardan gaz dolumu gerekebilir. Gaz dolumu da oldukça külfetli bir işlemdir.

Bize Destek Hattımız olan; 0543 327 2589 no'lu hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Sosyal Medya hesabımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

instagram;canakkaleteknikservis17


Bu kategoride henüz ürün Yok.