BAHÇELİEVLER PROFİLO SERVİSİ 0212 515 15 92

BAHÇELİEVLER PROFİLO SERVİSİ VE TAMİR BAKIM MERKEZİ

           Bahçelievler Profilo servisimiz sizlere bu bölgede aynı gün içinde ve yerinde tamir imkanı sunar.Elektronik ve Profilo beyaz eşyalar günlük yaşamda birçok ihtiyacımızı kolay, hızlı ve etkili bir şekilde gidermektedir. Fakat bu ürünlerin zaman aşımından doğabilecek bazı bakım, onarım ve tamir işlemlerine ihtiyacı vardır.

Profilo Beyaz Eşyalarınızı Daha Uzun Vadede Nasıl Kullanırsınız?

            Profilo ürünlerde bakım işlemleri sağlanmadığı takdirde sürekli olarak kullanımı sağlandığında zamanla performans düşmesi, görevleri yerine getirememe veya çalışmama gibi durumları kullanıcı ile baş başa bırakabilmektedir.

 Profilo Beyaz Eşyalar Ne Sıklıkta Bakıma İhtiyaç Duyarlar?

           Profilo Beyaz eşyalar aslında 6 aylık, yıllık veya 2 yılda bir bakım onarım çalışmasına tabi tutulmalıdır. Aksi takdirde eski performansı alabilmeniz mümkün olmayabilir. Siz fark etmeseniz dahi fabrika çıkışında ölçülen performansın altına düşmeye başlamıştır. Bahçelievler Profilo servisi olarak Siemens Buzdolabı,Siemens çamaşır makinesi ve siemens bulaşık makinesi için tavsiyemiz her yıl periyodik olarak bakımlarının tamamlanmasıdır.

 Profilo Servisi İhtiyaçlarında Ne Yapmalıyız?

            Markası Profilo olan ürünlerinizde yaşadığınız tüm sorunlarda bize başvurabilirsiniz.Öncelikli olarak ürün hakkında şikâyetinizi dinleyerek sorunun tam olarak tespitini sağlamaktayız. Ardından size fizibilite raporu çıkararak yapılması gereken işlemler ve gereken yedek parçaların raporunu sunarak fiyat açısından nasıl bir maliyet çıkaracağını bildirmekteyiz.

 Profilo Servisi Onarım Detayları

            Vereceğiniz onaya bağlı olarak beyaz eşyalarınız yerinden alınır ve Bahçelievler Profilo Servisi merkezine getirilerek uzman alanında yetkili teknik servis elemanları ile onarımı gerçekleştirilir. Cihazınız onarıldıktan sonra 24-48 saat test süresine alınarak ekstra herhangi bir sorun verip vermediği kontrol edilir. Sebebi ise teslimatın ardından sizin hanenizde yaşanabilecek sorunların önüne geçmektir. Test sürecini başarı ile tamamlayan ürünler sizlere getirilerek teslim edilir.

Müşteri memnuniyetini esas alan Bahçelievler Profilo Servisi özel firmamız sizlere yapılan işler için 1 YILLIK GARANTİ formu düzenleyip telefon numaralarımızı bırakacaklardır.

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.