GÜNEŞLİ PROFİLO SERVİSİ 0212 515 15 92

Güneşli Profilo Servisi Müşteri Bilgilendirmesi

 

            Güneşli ilinde ikamet ediyor ve Profilo marka beyaz eşyalara sahipseniz yazımız sizi doğrudan ilgilendirmektedir. Beyaz eşya markaları uzun yıllar boyunca garantiler verse de uzun vadeli kullanımlarda genellikle kullanıcı hatası adı altında ürünün bakım ve onarımını üstlenmemektedir. Bu durum tüketicileri profesyonel hizmet sunan Güneşli Profilo servisi bünyesine yönlendirmektedir.

 

 Ciddiyetten uzak firmalara dikkat edin!

 

            Gerek medyada gerekse sosyal mecralarda gördüğünüz gibi teknik servis adı altında cihazınızı alarak ortadan yok olmasını sağlayan ve size bu konuda tamir vaatleri vererek dolandırıcılık girişimleri içerisinde olan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu süreçte iletişim bilgileri, adres teyidi almanız sizin güvenliğinizi almak adına yeterli olacaktır.

 

 Peki, Güneşli Profilo servisi neler yapıyor?

 

            Tam donanımlı bir servis olan Güneşli Profilo servisi bakım ve arıza tespiti süreçlerinde son teknoloji cihazlar ile kolaylıkla sorunları tespit ederek sizlere raporlar sunabilmektedir. Sizin yapmanız gereken cihazınızın türü ve yaşadığınız problemler hakkında bilgiler vermektir. Ardından Güneşli Profilo servisi mobil ekibi gelerek cihazınızı bulunduğunuz yerden alarak merkez servisine getirecektir.

 

 Şimdi ne olacak?

 

            Arızalı olan cihazınız ile ilgili tüm kontroller baştan aşağı yapılarak detaylı bir rapor ile arkadaşlarımız sizleri bilgilendirecektir. Yapılması gereken işlemler, teknik destek, yedek parça konusunda çıkarılan bilgilendirme ve maliyet raporunun ardından sizin onayınızı isteyeceklerdir. Onay vermediğiniz takdirde cihazınızı tekrar bulunduğu yere getirecektir.

 

 Onay verdim, bundan sonraki süreç nedir?

 

            Güneşli Profilo servisi onayınızı aldıktan sonra teknik departmana cihazı geçirerek tüm bakım ve onarımlarını tamamlayacaktır. Ardından kontrol aşamasında kullanıcı gibi kontrol edilerek durumu incelenecektir. Herhangi bir sorun olmadığı takdirde tarafınıza cihazınız teslim edilecektir. 


Bu kategoride henüz ürün Yok.