YÜZYIL PROFİLO SERVİSİ 0212 515 15 92 (100 yıl Mah)

Yüzyıl Profilo Servis Hizmeti Başlamıştır

 

            Profilo dayanıklılığı ve uzun vadeli kullanımı sayesinde ülkemizde birçok hanede aktif olarak görev alan bir markadır. Gerek beyaz eşya gerekse elektronik cihazlar konusunda başarılı çizgisini devam ettiren Profilo teknik servis konusunda birçok özel servise sahiptir. Bu servisler neredeyse ülkemizin tüm bölgelerinde mevcuttur. Peki, Yüzyıl bölgesinde oturuyorsunuz ve Profilo marka cihazınız bozulduğunda internet üzerinden servis ararken nasıl bir arama yapardınız?

 

            “Profilo cihazım bozuldu”, “Profilo buzdolabı tamir edenler” gibi aramalar yapmanız sizlere sağlıklı bir sonuç vermeyecektir. Bu nedenle tavsiyemiz Bağcılar Yüzyıl profilo servisi şeklinde yapacağınız aramalar sizi doğrudan sonuca götürecektir.

 

            Yüzyıl içerisinde hizmet vermekte olan firmamız öncelikle iletişim konusuna önem vermektedir. Firmalar ve müşteriler arasında güveni oluşturan en önemli unsur iletişim süresi ve kolaylığıdır. Bu durumun hassasiyetinin bilincinde olan ekibimiz sizlere iletişim kurduğunuz andan itibaren hızlı çözümler sunmaya başlayacaktır.

 

            Yüzyıl Profilo servisi hizmet dâhilinde aşağıdaki aşamalar yer almaktadır.

 

 Yerinde Tespit:

 

            Yerinde tespit süreci arızalı cihazın bulunduğu yere teknik personellerimizi ulaştırarak sorunu yerinde belirlemelerini sağlar. Eğer ki sorun detaylı bir analiz gerektiriyor ise servis merkezimize alarak incelenmektedir.

 

 Sorun/Arıza Tespiti:

 

            Arıza tespitinin sağlanmasının ardından size bu konuda bilgiler verilerek maliyet konusunda nasıl bir rakam çıkacağı iletilir. Onayınızın ardından onarım süreci başlayarak cihazınız tamir edilir. Eğer ki Yüzyıl bölgesinde sorun yaşadığınız bir Profilo cihazınız bulunuyor ise internet sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. 


Bu kategoride henüz ürün Yok.