SANAYİ TİPİ SEBİL TAMİR SERVİSİ 02121 515 15 92

Sanayi Ticari Su Sebili Tamir Servisi

Sanayi bölgesinde çok sayıda personel bir arada çalışmaktadır. Burada çalışan personellerin temel ihtiyaçları işverenler tarafından karşılanması gerekmektedir. Özellikle sıcak yaz aylarının gelmesi ile birlikte çalışırken su içme ihtiyacı daha da artacaktır. Bu sebeple özellikle sanayi bölgesinde sıkça tercih edilen 60lt, 80lt, 150lt ve 200lt gibi büyük su sebillerinin bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Kullanılan sebillerin işçi ve iş sağlığı açısından düzenli bakımlarını yaptırmanız halinde çalışmalarınız sorunsuz olarak devam edecektir.

Bizler bu noktada sanayi ticari su sebili tamir servisi adı altında başta Bağcılar olmak üzere İstanbul’un Esenler, Başakşehir, Güngören ve Bahçelievler gibi bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ile bozulan sanayi tipi su sebillerinizi tamir ediyor dilerseniz Yenibosna, İkitelli ve Güneşli bölgelerindeki su sebillerinizin bakımını da gerçekleştiriyoruz.

SU SEBİLLERİ TEMİZLENMEZSE NE OLUR?

Su sebillerinin sağlık ve hijyen açısından düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Sebillerin içerisinde bulunan boru ve haznelerin dezenfekte edilmemesi ve bakılmaması halinde ciddi hastalıklara ve enfeksiyonlara sebebiyet verebilir. Bu tür hastalıklarla uğraşmamak adına sanayi ticari 200 litre su sebili ürünlerinizi düzenli olarak bakıma sokmanız önerilmektedir.

SU SEBİLLERİ NEDEN ARIZALANIR?

Daha önce büyük işyerlerinde 200 litre, 80 litre ve 60 litre su sebilleri kullanıldığını ifade etmiştik. Bu cihazlar sık kullanıma bağlı olarak arızalanabilir. Bunların dışında bakımlarının düzenli olarak yapılmaması, dikkatli kullanılmaması sebebi ile arızalanabilmektedir.

Bunların dışında siz görmeseniz bile sanayi tipi su sebillerinin içerisinde paslanma ve vida gevşemesi gibi teknik durumlar sebebi ile de arızalanabilir. Bizlerle sadece cihazınızı tamir ettirmek için değil, aynı zamanda cihazınıza düzenli bakım yapılması adına da iletişime geçebilirsiniz.

SU SEBİLİ TAMİR, BAKIM VE ONARIM HİZMETİ

Cihazlarınızın bakımının düzenli olarak yapılması halinde yukarıda belirttiğimiz sorunların hiçbiri ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Çünkü uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde cihazlarınız düzenli ve detaylı bir şekilde bakımdan geçeceği için sanayi tipi su sebillerinizde beklenen arızalardan hiçbirini yaşamayacaksınız. Sebillerde bwt, Senox, Uğur, Water, Erginoks, Fabrika, Öztiryakiler, Remta gibi markalı sebillerinizi özel servisliğini yapıyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımızın içeriği hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri aramanız yeterli olacaktır! 60 litre, 80 litre ve 200 litrelik sanayi tipi su sebillerinizin bakımı ve onarımı bizden sorulur!


Bu kategoride henüz ürün Yok.