SİEMENS GÜNEŞLİ SERVİSİ 0212 515 15 92

SİEMENS GÜNEŞLİ SERVİSİ 0212 515 15 92

Güneşli siemens servisi Hızlı ve Güvenilir firma

 

            Bir telefon uzaklığında olan Güneşli Siemens servisi, hızlı ve güvenilir Siemens beyaz eşya tamir ve bakımında her daim yanınızdadır. Profesyonel teknik servis ekibi ile beyaz eşyalarınız yerinde tamir, bakım ve onarımı yapılmakta,yapılan bakım ve onarım için 1 yıl garanti verilir.

 

            En düşük maliyet ekonomik fiyatlara en hızlı ve en kaliteli servis alabileceğiniz Güneşli Siemens servisi, yüzde 100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışan tecrübeli bir servistir. Dört mevsim bakımişleriniz, onarım ve kontrol hizmeti sunan firmamız, kombiden buzdolabına, bulaşık makinesinde çamaşır makinesine tüm Siemens beyaz eşyaların tamirat ve bakımını uzman ekibi ile aynı gün ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

 

            Online hizmet sunan Güneşli Siemens servisi, 6/24 verdiği hizmetle yıllardır çalışmakta ve garantili hizmet sunmakta.Profesyonel çözümler sunan güler yüzlü servis ekibi ile hızlı ve mükemmel çalışan bayii,beyaz eşya sektörün öncü firmaları arasındadır. En seri ve en ekonomik çözümleri ile adından söz ettiren firmamız, müşteri beklentilerine en üst seviyede cevap veren kaliteli bir servis olmaktadır.

 

            Yılların verdiği uzmanlık ile kusursuz ve güvenilir hizmetin tek adresi olan Siemens gunesli servisi, online servis kaydını alarak en kısa zamanda verilen adrese ulaşmakta ve beyaz eşyaların problemsiz çalışması için gereken bakım ve onarımı evinizde yapmaktadır.

 

 Online servis hizmeti ile:

 - 7/24 randevu alabilirsiniz.

 - Siemens Beyaz eşyanızın arızasını tam olarak tanımlayabilirsiniz.

 - Servis saatini siz ayarlayabilirsiniz.

 - En kısa zamanda güvenilir ve kaliteli onarım hizmeti alabilirsiniz.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.