VESTEL GÜNEŞLİ SERVİSİ 0212 515 15 92

Pratik Ve Güvenilir Hizmet Güneşli Vestel Servisi’nde

    Güneşli ve çevresinde her daim beyaz eşyaların tamir ve bakımını büyük bir titizlikle yapan Güneşli Vestel Servisi, 7/24 verdiği hizmetlerle bölgenin en gözde servisidir. Buzdolabından çamaşır makinesine, kombiden televizyona tüm Vestel marka ürünlerin bakım ve onarımını yapan bayii, alanında uzman teknikerleri ile kalıcı çözümler üretmektedir.
 
     1 yıl garantili bakım ve onarım hizmeti sunan Vestel servisine her zaman ulaşabilir ve beyaz eşyanızda yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. Uzun yıllardır verdiği hizmetle tecrübesine tecrübe katan firma, orijinal parça kullanımı ile beyaz eşyaların orijinal yapısını bozmamaktadır.
 
 Neden Güneşli Vestel Servisi?
 - Orijinal yedek parça kullanır.
 - Teknik ekibi alanında uzman ve eğitimlidir.
 - Garanti süresi dolan beyaz eşyalara en ekonomik fiyatlarla bakım ve onarım yapar
 - 7/24 hizmet sunar.
 - Her zaman müşteri memnuniyetini sağlar.
 - Çağrı bırakıldıktan 1 saat sonra müşterisine ulaşır.
 - Pratik ve güvenilir hizmetin adresidir.
 
     Kalıcı çözümleri ve garantili hizmetleri ile en gözde Vestel servisi olan Güneşli Vestel servisi, ilk günkü performansı ile beyaz eşyalarınızın çalışmasını sağlayan profesyonel bir firmadır. Hayatın olmazsa olmazı beyaz eşyalarınız arızalandığında veya performansı düştüğünde dert etmeyin.
 
     Hemen Vestel servisini arayarak sorununuzu anlatın ve uzman ekibimiz yerinde bakım ve onarımını yaparak beyaz eşyalarınızı çalışır hale getirsin. Periyodik bakımlarının aksatılmaması gereken beyaz eşyalarınız için dilediğiniz zaman servisimizi arayabilir, bakımlarını yaptırabilirsiniz.
 


Bu kategoride henüz ürün Yok.