BAĞCILAR BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ 0212 515 15 92

BAĞCILAR BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ 0212 515 15 92

Bağcılar Buzdolabı Tamir Servisi

Bir evin en temel eşyaları arasında buzdolabı bulunmaktadır. Bu sebeple buzdolabının bozulması evin düzeninin bozulması anlamına geliyor. İyi bir buzdolabı tercih edebilmek çok önemlidir. Elektronik eşyalar arasında olan buzdolaplarının ömrü ortalama 10 – 20 yıl arasındadır. Ancak buzdolabı elektronik eşyalar arasında olduğu için zaman zaman çeşitli arızalar verebilmektedir. Bu arızalar için sizlere Bağcılar buzdolabı tamir servisi olarak alanında yetkili uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Buzdolabı düzenli olarak bakım gerektirmese de bile zaman içerisinde kullanımdan dolayı arızalar verebilmektedir.

Ekip arkadaşlarımızın sizlere sunduğunuz hizmetlerle buzdolabınız arızalandığı zaman cihazınızın sıfır ayarında tamir edilip yenilenmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ihtiyaçlarınıza eksiksiz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızı bu noktada güvenle Bağcılar buzdolabı tamir servisi olarak bizlere emanet edebilirsiniz!

Buzdolaplarınızda meydana gelen arızaların durumu ne olursa olsun aynı gün içerisinde sizlere eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Yedek parça stoğumuz ile birlikte değişmesi gereken parçalarınız ya da bakım görmesi gereken parçalarınız Bağcılar buzdolabı tamir servisi olarak bizlerin güvencesi altında bulunmaktadır.

BAĞCILAR BUZDOLABI TAMİR SERVİSİ HİZMETİ

Genel olarak teknik servisinin çalışma süresi sınırlıdır. Ancak Bağcılar buzdolabı tamir servisi olarak bizler sizlerin istek ve önerilerini ön plana alarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız, bütün marka model beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını, onarımını aynı gün içerisinde yapmaktadır. Buzdolaplarınızın en kısa süre içerisinde tamir edilip mağdur olmadan sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

buzdolabı tamir servisi

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Araştırdığınız zaman buzdolabı servis alanında pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Ancak bizler Bağcılar buzdolabı tamir servisi olarak sektör içerisindeki diğer firmalara kıyasla bir adım daha ön plana çıkmaktayız. Peki, sektörde bu kadar çok firma varken neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Tamamen profesyonel ve uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz.
  • 7 gün 24 saat boyunca buzdolabı servis hizmeti sunuyoruz.
  • Parça değişim hizmeti süresinde 2 yıl boyunca garanti veriyoruz.
  • Tamamen kaliteli ve müşteri memnuniyetini baz alarak çalışıyoruz.
  • Fiyatlarımız sektör içerisine kıyasla uygundur. Maddi kaygı ile değil, tamamen müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz.
  • Marka ve model fark etmeksizin beyaz eşya yedek parça stoklarımız bulunmaktadır.
  • Hizmetimizin işçilik garantisi bulunmaktadır.

BUZDOLABI TEKNİK SERVİSİNİN FİYATI NE KADAR?

Buzdolabı teknik servisi araştırması yapanlar ilk olarak fiyat araştırmasına başlıyor. Peki, Bağcılar buzdolabı tamir servisi hizmet fiyatları ne kadar? Fiyatlarımızın öncelikle arızanın ve buzdolabının durumuna göre değiştiğini söylememiz gerekiyor. Fiyatlar tamir sırasında kullanılacak parçalara ya da arızanın büyüklüğüne göre belirleniyor. Bu sebeple sizlere fiyat vermeden önce cihazınızın durumunu görmemiz daha sağlıklı olacaktır.

Ancak her şeyden önce şunun garantisini verebiliriz ki ekip arkadaşlarımız garantili bir hizmet sunmakla birlikte fiyat konusunda son derece uygun bir fiyat politikası izlemektedir.

HANGİ BUZDOLABI ARIZALARINI TAMİR EDİYORUZ?

Buzdolabı elektronik bir cihaz olduğu için farklı farklı arızalar verebilmektedir. Arızaların durumuna göre ekip arkadaşlarımız gerekli incelemeyi yapacak ve sizlere cihazınızın durumuna göre bilgi verecektir.

Buzdolaplarında en sık görülen sorunların başında su akıtması ya da soğutmaması gelmektedir. Bu arızanın pek çok sebebi olduğu biliniyor. Buzdolaplarında meydana gelen arızaları kesinlikle evde kendi başınıza tamir etmemeniz gerekiyor. Aksi durumda cihazınıza tahmin etmediğiniz boyutta bir hasar verebilirsiniz. Bu da maliyet açısından sizleri zorlayabilir.

Cihazınızda farklı bir arıza fark ettiğinizde mutlaka Bağcılar buzdolabı tamir servisi ile iletişime geçmeniz hem bütçeniz hem de cihazınızın kullanımı açısından yararlı olacaktır!


Bu kategoride henüz ürün Yok.