Bahçelievler Arçelik Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Bahçelievler Arçelik Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Bahçelievler Arçelik Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşyalar artık hayatımızın hemen hemen her yerinde kullandığımız ürünler arasında yerini alıyor. Günlük hayatımızı kolaylaştıran ve olmazsa olmaz bu ürünler ne yazık ki çeşitli sebeplere bağlı olarak arızalanabiliyor. Markası ne olursa olsun arızalanabilecek beyaz eşyalarınız için yapmanız gereken tek şey Bahçelievler Arçelik Teknik Servisi olarak bizlerle iletişime geçmek!

Hayatımızın her alanında kullandığımız ve bizlere yardımcı olan cihazlar, teknolojinin nimetleri olarak tanımlanmaktadır. Bağcılar Arçelik servis olarak ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bütün beyaz eşyalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sonuç odaklı olarak çalışmaktadır. Bu sebeple cihazınızdaki arıza hangi boyutta olursa olsun sorunun bizim tarafımızdan çözülebileceğine emin olabilirsiniz.

BAHÇELİEVLER ARÇELİK SERVİSİ NASIL HİZMET SUNAR?

Beyaz eşyalar bizim için çok önemli.. Cihazlarınızın arızalanması halinde ne tür bir muamele ile karşılaşacağınız ve tercih edeceğiniz teknik servisin işleyişinin nasıl olduğunu merak etmeniz çok normal! Esenler Arçelik teknik servisi olarak her türlü eşyalarının arızaları dışında bakımları için de müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Arçelik marka cihazlarınızın tamiri ve değişimleri konusunda bizleri tercih edebilirsiniz.

Ekibimiz son derece donanımlı ve profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Çalışmalarımız düzenli olarak sektörün son yenilikleri ve gerektirdikleri sebebi ile eğitim almaktadır. Çalışmalarına bu doğrultuda devam etmekle belirtke her geçen gün hem müşteri hem de hizmet verdiğimiz bölgelerin sayısını artırmaktayız. Bu sebeple Güneşli Arçelik teknik servisi olarak değişmesi gereken parçaların değişimini, tamir yapılması gereken parçalarının tamirini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir.

ARÇELİK YERİNDE SERVİS HİZMETİ

Özellikle Güneşli, İkitelli, Yüzyıl ve Yenibosna ilçelerinde ekip arkadaşlarımız yerinde hizmet vermektedir. Bu şekilde beklemelerinizin de önüne geçilmiş olacağı için zamandan tasarruf edeceksiniz. Ancak bazı arızaların tamiri için cihazlarınızın servisimize götürülmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda da mümkün olduğu en kısa süre içerisinde cihazlarınızı evinizden alıp, tamir edip yeniden evinize bırakıyoruz.

Eğer cihazlarınızın yedek parça hizmetine ihtiyacı olursa, bu durumda da sakın endişelenmeyin! Servisimizin çok geniş bir yedek parça hizmeti bulunmaktadır. Bu sebeple cihazınıza anında müdahale yapabiliriz.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.