Bahçelievler Çamaşır Makinesi Servisi 0212 515 15 92 STS

Bahçelievler Çamaşır Makinesi Servisi 0212 515 15 92 STS

Bahçelievler Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleriniz arızalandı mı? Hiç korkmayın! Bizler Bahçelievler Çamaşır Makinesi Servisi olarak cihazlarınızın her türlü arızalarını tamir etmek için uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere yardımcı oluyoruz!

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize, çamaşır makinelerindeki teknik sorunları en etkili ve hızlı şekilde çözmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, çamaşır makinelerindeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, her geçen gün daha yenilikçi ve etkili hizmetler sunmaktır!

Müşteri Memnuniyeti

Uzman kadromuz, hızlı geri dönüş süreleri ve şeffaf iletişim anlayışı ile müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefler. Çamaşır makinelerinizde yaşadığınız problemleri çözerken, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan ekibimizden hizmet aldığınıza çok memnun olacaksınız! Yüzde 100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız! Bahçelievler’de Yetkili çamaşır makinesi tamir servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hizmet verdiğimiz Markalar;

Arçelik, BekoAltusSiemensBoschProfilo, Regal, Seg, Samsung.

Teknolojiyle Beraber Çalışma

Temiz Teknoloji Çamaşır Tamir Servisi, çamaşır makinelerinin teknolojik yapısına hakim, sürekli eğitimli bir teknik ekibe sahiptir. Her marka ve modeldeki çamaşır makinelerinde ortaya çıkabilecek her türlü arızayı tespit etmek ve çözmek için en son teknolojiyi kullanır. Bu şekilde çamaşır makinelerinizde yüzde 100 verim almanızı sağlıyoruz!

Kaliteli Hizmet Garantisi

Kaliteli hizmet sunan ekibimiz sizlerin bütün eksiklerini karşılamak için burada! Sektörün en kaliteli ve deneyimli firması olarak verdiğimiz hizmetlerde maddiyatı geri planda tutarak, müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz. Bu sebeple de İstanbul bölgesinin en çok tercih edilen firmaları arasında yerimizi aldığımızın garantisini de sizlere verebiliyoruz!

Bahçelievler Çamaşır Makinesi Yedek Parça Servis Garantisi

Temiz bir yaşam istiyorsanız, çamaşır makinesi, hayatınızın olmazsa olmaz eşyaları arasında yerini alacaktır. Konforunuz için çamaşır makinenizin doğru bir şekilde çalışması gerekir. Bizler Bahçelievler Çamaşır Makinesi Tamir Servisi olarak yüzde 100 orijinal yedek parça servis garantisi sunuyoruz. Hizmetlerimizin detayı hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.