BAĞCILAR BEKO MEYDAN SERVİSİ 0212 515 15 92 STS

BAĞCILAR BEKO MEYDAN SERVİSİ 0212 515 15 92 STS

Bağcılar Beko Servisi olarak sizlere Bağcılar ve yakın bölgelerinde Beyaz eşyada yetkili ustalarımızla özel tamir servis hizmeti vermekteyiz.

Beko Teknik Servis'de bünyesini zorlayarak ilerleyen Bağcılar Beko meydan Servisi olarak İstanbul'un en yoğun semti olan bağcılar ve çevresine mahallelerine hizmet sunmaktadır.  

Beko Servis Merkezimizde elektrikli ev aletleri,beyaz eşya  üzerine eğitimli ve uzman servis personellerimiz siz değerli Beyaz eşya Tüketicilere profesyonel anlamda ve kapsamlı şekilde hizmeti en makul ücretler ile karşılamakta ve yapılan her tamire servis formu düzenleyerek değişen parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

çamaşır makinesinde,Buzdolabında,kombi ve bulaşık makinesinde yaşadığınız sorunlar için watsapp numaramızdan da ulasabilirsiniz.

Bağcılar Beko WhatsApp ; 0212 515 15 92 dir.

 

Bağcılar Beko meydan Servisi ; teknik servis ihtiyacınıza en seri şekilde cevap vermekte, kurumsal firmamızca yetkili ustalarımız ile hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Bağcılarda Beko meydan Servisleri'ne bir Numaradan Alan Kodu Çevirerek 0212 515 15 92 yı arayarak arıza notu yazdırabilirsiniz.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.