KOCASİNAN ARÇELİK SERVİSİ 0212 515 15 92 Teknik servis

kocasinan arçelik servisi

Kocasinan Arçelik Servisi, alanında tecrübeli ekip ve uzun senelerin vermiş olduğu uzmanlık ile beko,Arçelik, ve altus beyaz eşya larınızın tamiratını ve bakımını yüksek özenle tamir etmektedir.

Kocasinan Arçelik Servisi, Bahçelievler’in Kocasinan mahallesinde Altus,Arçelik,beko, Servisi hizmetini Yetkili servis ten bağımsız vermeye devam etmektedir. Sizlere bu sayede Sts Kocasinan beyaz eşya Teknik Servis olarak hizmetinizideyiz .Bölge semtlere yakın olması sayesinde, problem yaşatan Beyaz eşyalarınızın keşfini hemen hızlıca yapabiliyor ve alanında yetkili ustalarımızla en uygun, kaliteli servis hizmeti sunarak sizin ve sevdiklerinizin konforunu sağlayabilmekteyiz.

Kocasinan Arçelik Servisi, arçelik beko ve diğer markaların kombi arıza ve bakımı denildiğinde sayfamızı arama motorlarında rahatlıkla bulabilrsiniz.

Web sitemizi devamlı güncel tutmaktayız ve web sitemize tıklayarak içerideki makaleleri okuyabilirsiniz.

KOCASİNAN ARÇELİK SERVİSİ-KOMBİ BAKIMINDA KALİTE

Tamir işlerinizi yaptıktan sonra Geri dönüşleriniz bizim için çok değerlidir .Olumlu yorumlarınız bizler için birer onur kaynağı olmaktadır.

Hizmetten Memnun kalmadığınız zamanlarda bizlere bildirin , hatalarımızı görelim daha dikkatli olmamızı sağlayacaktır. Kalitemizi artırmamız bu sayede olmaktadır.

Uzmanlık ve tecrübe isteyen beyaz eşya Servisi sektörü, uzman olduğumuz meslektir.

Düzenli çalışmasız yapılan arçelik beyaz eşya tamirlerinde sorun çıkabilmektedir. Bundan dolayı zaman israfı yaşanabilmektedir.

Genelde Arçelik,Vestel,Beko,Altus,Bosch,Regal,Siemens,Profilo,Samsung gibi markalar içinde tamir hizmeti vermekteyiz.

Kocasinan Arçelik Servis

Arçelik Beyaz eşya onarım ihtiyacınız için kapılara bırakılan kimin ne olduğu belli olmayan tamir servislerini aramayın. Genelde bu durumlarda sorun yaşatacaklardır .Bulduğunuz servisin size yakın çevrede ve adresi olmasına dikkat etmenizde fayda var .Ayrıca referansları çok olan firmalara yaptırmanız çok önemlidir

Sts Beyaz eşya buzdolabı tamircisi olarak işlerimizi özenle yapmak için gayret gösteriyoruz .Fakat bazen yapılan işlerde sorun yaşanabilir ama hemen tereddüte düşmeyin yapılan onarımlar 1 YIL GARANTİ kapsamındadır.

Olurda beyaz eşyalarında problem olursa yardımlarımızı ve servisimizi eksik etmemekteyiz. Bizlere Telefonunuza Kocasinan Arçelik servisi olarak kaydedebilir 0212 515 15 92 numarasını arayabilirsiniz .Siz değerli müşterilerimize yaptırmış olduğunuz her bir beko ,altus ,arçelik beyaz eşya tamiri Firma Garantisi kapsamındadır .

Servislerimize mümkün olduğukca özen vererek ve en kaliteli bir işçilik ve özveriyle ile tamir yapmaktayız.

Bu nedenle bizden hizmet alan müşerilerimiz memnun kalarak bizleri yakın çevresinde tavsiye eder .Sizlerden gelen olumlu yada olumsuz yorumlar uzmanlığımızı her geçen gün dahada yükseltir .

Diğer Servis Markalarımız

Esenler Arçelik Servisi,Bulaşık makinesi,Bağcılar Bosch Servisi ,Kombi ,güneşli Siemens Servisi ,Kocasinan Profilo Servisi ve diğer marka Buzdolabı,çamaşır makinesi, ve fırın içinde bizlere başvurabilirsiniz.

Kocasinan Beyaz eşya Servisi

Firmamızı eşinize ve dostunuza önermeniz ciddi anlamda bizleri mutlu edecektir.

Web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için çok teşekkürü borç biliriz.

 

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.