MERTER PROFİLO SERVİSİ - STS SERVİS

MERTER PROFİLO SERVİSİ - STS SERVİS

Merter Profilo Servisi

Merter Profilo Servisi olarak tüm Profilo, Bosch,Siemens beyaz eşyalarınızın tamirini yapıyor, bakımı ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken de müşterilerimize sorunsuz ve güvenilir bir ev yaşamı sunmayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızda ise her zaman teknolojik gelişmeleri takip ederek, Profilo marka cihazlarınızı en üst seviyede korumak ve performansını artırmayı sağlıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin her daim onarım ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ön plana koyarak çalışmak Merter Profilo Servisi olarak misyonumuzdur!

Vizyonumuz

Merter Profilo Servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ve onları teknoloji ile buluşturmak adına kusursuz bir şekilde çalışmak bizim vizyonumuzdur!

Müşteri Memnuniyeti

Merter Profilo Servisi olarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz, her müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlayarak çalışmaktadır. Sizler de bu kalitede bir firma ile çalışmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz! Fiyatlarımız hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Teknolojiyle Beraber Çalışma

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Merter Profilo Servisi, cihazlarınızın bakım ve onarımlarında en son teknoloji ve metotları kullanır. Uzman kadromuz, Profilo marka cihazlarınızın karmaşık teknik detaylarına hakimdir ve her türlü sorunu çözmek için gereken bilgiye sahiptir! Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyoruz!

Kaliteli Hizmet Garantisi

Firmamız bu noktada, başta Profilo marka cihazlarınızın bakım ve onarımlarında güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, uzman kadromuz ve teknolojiyle olan yaklaşımımızla fark yaratıyoruz. Siz de cihazlarınızın güvenilir ellerde olmasını istiyorsanız, bize ulaşın ve kaliteli hizmetimizin tadını çıkarın!

Merter Profilo Yedek Parça Servis Garantisi

Merter Bahçelievler Profilo Servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız yedek parçalara güveniyoruz. Kullandığımız yedek parçalara sunduğumuz garanti, cihazlarınızın bakım ve onarımlarında güvenilir bir hizmet sunduğumuzun bir göstergesidir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızın garantili tamirini yapıyoruz. Orijinal yedek parçalarımızla cihazlarınızın performansını artırır ve güvenle kullanmanızı sağlarız.Merter Profilo Servisi telefon numarasına 0212 515 15 92 numarasından ulaşabilrsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.