PROFİLO ESENLER SERVİSİ 0212 515 15 92 TEKNİK SERVİS

PROFİLO ESENLER SERVİSİ 0212 515 15 92 TEKNİK SERVİS

PROFİLO ESENLER SERVİSİ

"Profilo Esenler Servisi" uzun senelerden bu yana teknik servis hizmeti sunan özel bir servis kuruluşudur . Alanında Yetkili ve Deneyimli personelleriyle "servis" sektörüne atılan ve uzun yıllardan bu yana kaliteyi gösteren "Profilo Esenler Servisi" bugün "İStanbul Esenler" çapında servis hizmetini sürdürmektedir . Genel Merkezi Bağcılar ’da bulunan Esenler’in tüm mahallerine bölge servisliği klasmanında tamir hizmeti sürdürmektedir . "Profilo Servisi" bugün aynı kalite ve hizmet ile sektörde devamlılığını “başarı” ile sürdürmektedir ."Esenler Servisi" kurulduğu günden bu yana müşterilerinden olumlu tepki almıştır . Bu sayede çerçevede adını daima duyurmuştur . Günümüzden bu yana gelişimini devam ettiren ve her geçen gün inovasyona uğrayarak son sistem ile hizmet sağlayan “Profilo Esenler Servisi” bugün müşterilerine daha kaliteli servis hizmeti sunmak için servis ağını genişletmekte vede günlük servis kapsamını arttırmaktadır. 

Tüm Cihazlara Servis Olanağı ! 

"Profilo Esenler Servisi" hizmet verdiği günden bu yana birçok kulvarda servis hizmeti sağlamış vede tüm ilçelere tüm cihazlarda servis imkanı vermiştir . "Profilo" marka herhangi bir cihaza sahip iseniz ve cihazınızın teknik sorunu hakkında bilgi sahibi olarak servis talebinde bulunmak isterseniz 0212 515 15 92 ’no lu çağrı hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz .Telefonlarınızı bekliyor olacağız… 

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti ! 

Profilo" marka cihazınıza tarafımızdan yapılan tüm tamir müdahalelerine "İzmir Profilo Servisi" tarafından 1 yıl garanti vermektedir .Cihazınızda oluşacak sorunları yeniden ücretsiz bir şekilde değiştirmekteyiz . Cihazınızın verimli çalışmasını sürdürerek sağlıklı bir şekilde kullanımını devam ettirebilirsiniz .Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak ve bu seçenekten faydalanarak servis talep etmek isterseniz 0212 515 15 92 "Profilo Teknik Servisi" Talep Edebilirsiniz. 


Bu kategoride henüz ürün Yok.