HALKALI SAMSUNG SERVİSİ - 0212 515 15 92 - STS KÜÇÜKÇEKMECE

Halkalı Samsung Servisi 

Halkalı Samsung Servisi olarak, bölgenin teknoloji ihtiyaçlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt veriyoruz. Samsung Beyaz Eşya Sektörün en öncü firmalarının başında geldiğimizin altını çizerek misyonumuz ve vizyonumuzla birlikte sizlere eksiksiz hizmet sunuyoruz!
halkalı samsung servisi
 
Misyonumuz
Halkalı Samsung Servisi firması olarak Misyonumuz, müşterilerimizin Samsung Buzdolabı, Samsung Çamaşır makinesi, Samsung Bulaşık makinesi cihazlarını en iyi şekilde korumak ve onlara uzun ömürlü kullanım sağlamaktır. 
 
Vizyonumuz
Vizyonumuz ise her müşterinin ihtiyaçlarına özgü çözümler sunarak teknolojiyi daha erişilebilir hale getirmektir. Kalitemize, hizmetlerimize ve verdiğimiz hizmetlere güvenebilirsiniz. 

Müşteri Memnuniyeti 

Halkalı Samsung Servisi, teknolojik cihazlara özenle bakım yapma ve onarıma odaklanır. Samsung'un yenilikçi ürünlerini ve teknolojilerini anlayışla ele alırız. Bu sayede cihazlarınıza her türlü sorunun üstesinden gelmek için gerekli bilgi ve beceriye sahibiz. Verdiğimiz hizmetler içerisinde yüzde 100 orijinal parça kullandığımızın da altını çizmek istiyoruz. 
 
Teknolojiyle Beraber Çalışma
Halkalı Samsung Servisi olarak, güvenilirlik ve kalite kuralları ile çalışırız. Cihazlarınıza onarımını yaparken titizlikle hareket ederiz, böylece beyaz eşyalarınuzın daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlarız. Çalışmalarımızda teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimizi de bilmenizi istiyoruz. 

Kaliteli Hizmet Garantisi

Sektörün en sık tercih edilen Samsung Servisleri arasında olan Halkalı Samsung Servisi çalışmalarında uzman ekip arkadaşları ile ilerler. Bu da hizmetlerimizin kaliteli ve verimli olmasının en temel taşını oluşturur!

Halkalı Samsung Yedek Parça Servis Garantisi (1YIL)

Halkalı Samsung Servisi, Beyaz eşyalarınıza güvenli ve profesyonel bakım sağlama konusundaki taahhüdüyle çalışır. Müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete verdiğimiz değer, sizi en iyi hizmeti almanız için bize yönlendirir. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve beyaz eşyalarınızı güvende tutmak için buradayız. Bize ulaşın ve ev aletlerinize bakım yapmak için bizi tercih edebilrsiniz. Cihazlarınızın bakımı ve gerekli görüldüğünde verilmesi gereken yedek parça servisini garantili bir şekilde sunuyoruz! Sizlerde Servisimizin telefon numarasını bilmiyorsanız 0212 515 15 92 numarasını not edebilir, müsait vakitte bizlere arıza kaydı bırakabilirsiniz.
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.