İKİTELLİ SAMSUNG SERVİSİ 0212 515 15 92 - STS SERVİS

İkitelli Samsung Servisi 

İkitelli bölgesindeki müşterilerimiz başta olmak üzere bizlerden hizmet almak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık! Samsung cihazlarınızın yıllık bakımı, onarımı ve arıza tespiti için ekip arkadaşlarımıza ulaşmanız yeterli olacaktır. 
Misyonumuz
Misyonumuz, Küçükçekmece'de İkitelli Samsung Servisi olarak müşterilerimize elektronik samsung, arçelik, beko, altus Beyaz eşyalarına güvenli ve sorunsuz bir deneyim sunmaktır.
Vizyonumuz
Vizyonumuz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.
Bu noktada firmamız, ileri teknoloji donanımları ve sürekli güncellenen bilgi birikimiyle, müşterilerine her zaman en son teknolojiyi kullanma imkanı sağlıyor.

Müşteri Memnuniyeti 

İkitelli Samsung Beyaz eşya Servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Deneyimli ve uzman kadromuz, her bir müşterimize kişiselleştirilmiş, hızlı ve etkili hizmet sunmaktadır. Sorularınız ve talepleriniz için her zaman yanınızdayız. Çalışmalarımızda her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. 
Teknolojiyle Beraber Çalışma
Teknolojik cihazlarınızın bakım ve onarımlarında uzmanlaşmış ekibimiz, profesyonellik ve güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektedir. Bu noktada devreye giren İkitelli Samsung Servisi olarak, elektronik cihazlarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve en son yöntemleri kullanıyoruz! Hizmetlerimizi takip edin!

Kaliteli Hizmet Garantisi

İkitelli Samsung Servisi olarak, elektronik cihazlarınıza değer veriyor ve en üst düzeyde hizmet sunmak için buradayız. Güvenilir, profesyonel ve yenilikçi yaklaşımımızla sizleri bekliyoruz. İhtiyaçlarınız için bize ulaşın ve teknolojiyle dolu yaşamınızı daha güvenli hale getirmemize izin verin! Hizmetlerimiz en uygun fiyatlardan sizlere kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. 

İkitelli Samsung Yedek Parça Servis Garantisi

İkitelli Samsung Servisi olarak Samsung Buzdolabı, Samsung Çamaşır makinesi, Samsung Bulaşık makinesi ürünlerinde sunduğumuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalara güveniyoruz. Tamir ve bakım işlemlerinde kullandığımız yedek parçalara sunduğumuz garanti, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini artırıyor. Elektrikli tüm cihazlarınızın İkitelli Samsung Servisi güvencesiyle daha uzun ömürlü olacağını garanti etmekteyiz! Sizlerde Samsung Servis telefon numarası arıyorsanız sitemizdeki 0212 515 15 92 yi tuşlamanız yeterlidir.
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.