Arçelik Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Arçelik Servisi Telefon Numarası 0212 515 15 92

Arçelik Servisi Telefon Numarası

Bağcılar özel geniş servis ağımız ile birlikte sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktayız! Çağrı merkezimizi arayarak İstanbul’un pek çok noktasında bulunan servislerimizden aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz!

Esenler Arçelik teknik servis olarak cihazlarınızın durumuna göre yüzde 99,9 oranında cihazların tamirini bulunduğu konumda yapıyoruz. Ancak yerinde tamir işleminin çok mümkün olmaması halinde yetkili ekip arkadaşlarımız cihazlarınızı alacak ve atölyelerimize getirecek. Bu şekilde müşteri mağduriyetini ortadan kaldırarak cihazınıza uzman arkadaşlarımız atölyelerde daha donanımlı teçhizatları ile tamir edecektir.

Cihazlarınızın sadece tamirini değil, aynı zamanda verimli ve kaliteli çalışabilmesi için rutin bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalarınız için bizi arayın, cihazlarınızın sorunlarını çözelim! Siz de sevdiklerinize vakit ayırın.

GÜNEŞLİ ARÇELİK TEKNİK VE TAMİR SERVİSİ

Bizleri İstanbul’un neresinde olursanız olun Arçelik cihazlarınız için arayabilirsiniz. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi başta olmak üzere pek çok Arçelik beyaz eşyalarınızın tamirini ve bakımını Güneşli Arçelik teknik ve tamir servisi olarak gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Teknolojinin son yeniliklerini takip ederek, her zaman sektöre uyum sağlıyoruz. Bu sebeple cihazlarınızı bize emanet ederken ya da tamir konusunda bizleri ararken asla 2 kere düşünmek zorunda kalmayacaksınız!

Yukarıda belirttiğimiz ilçeler dışında da İkitelli ve Yüzyıl bölgelerimizde de ekip arkadaşlarımız aktif bir şekilde çalışmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın anında müdahalesi sayesinde müşterilerimizin zamanından çalmadan onun ihtiyaçlarına yanıt verebiliyoruz. Bu sebeple bizi hafta içi hafta sonu fark etmeksizin her zaman arayabilirsiniz!

YENİBOSNA ARÇELİK SERVİSİ

Yenibosna Arçelik servisi alanında hizmet veren firmamız uzun yıllardır sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır. Uzman personellerimizle her geçen gün hizmet ağlarımız genişlemeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini prensip edinerek çalışmalarımıza bu doğrultuda devam ediyoruz.

İstanbul’un en kalabalık semtleri arasında olan Bahçelievler bölgesinde ekip arkadaşlarımız arızalanan cihazlarınıza aynı gün içerisinde müdahale yapacaktır. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına servis kalitemizi her geçen gün artırmaya devam ediyoruz! Yapmanız gereken tek şey bizleri aramak, ekip arkadaşlarımızla iletişime geçmek.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.